O nás

Kedy sme vznikli a čo vyrábame?

Sme novozaložená firma, ktorá vznikla v roku 2016. Vyrábame  športové oblečenie pre ženy. Našou špecializáciou sú hlavne športové legíny a športové podrpsenky.

Prečo sme vytvorili značku VICTORY?

Našou motiváciou je vytvoriť kvalitné ženske oblečenie pre cvičenie a pre všetky športy. Chceme spojiť kvalitu, originálny dizajn a pohodlie za rozumnú cenu. Na trhu je mnoho firiem, ktoré vyrábajú kvalitné a nadizajnové dámske śportové oblečenie, ale ich ceny nám prídu občas uletené. Tak sme sa rozhodli, že vytvoríme dámsku športovú značku VICTORY, kde spojíme kvalitu, originálny dizajn a rozumnú cenu. A tak sme tu.:)

 

Odkiaľ sme?

Sme slovenská firma s pôsobiskom v Trenčíne. 

Čím sme výnimoční?

Originálny dizajn / Každá kolekcia je iná. Snažíme sa byť originálni a priniesť na Slovensko niečo nové pomocou tímu tých najlepších dizajnérov v Strednej Európe.
Kvalita / Legíny a aj športové podprsenky sú ušité z najkvalitnejšieho materiálu, ktorý obsahuje až 30% elastanu, čo je oproti iným značkám netradične vysoké množstvo!  Naše produkty sú vyrobené  na trénovanie v extrémnych podmienkach. Vyskúšané profesionálnymi športovcami
Bezkonkurenčná cena oproti ostatným značkám
Ochotný personál / Usilujeme sa čo najrýchlejšie a najspoľahlivejšie vybaviť vaše objednávky a snažíme sa vytvoriť čo najpohodlnejšie podmienky pre váš spokojný nákup.